[WIDEO] LM: Bardzo ładny gol byłej gwiazdy Legii na otarcie łez

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:33
22 lis 2017, 23:20

W meczu piątej kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów Olympiacos Pireus z byłą gwiazdą Legii Warszawa, Vadisem Odjidją-Ofoe w składzie uległa na wyjeździe Sportingowi Lizbona aż 1:3. Jedyną bramkę dla mistrzów Grecji zdobył właśnie belgijski pomocnik!

Była to niestety tylko bramka na otwarcie łez bowiem wcześniej do siatki trafiali tylko gospodarze. Strzelanie w 40. minucie rozpoczął Holender Bas Dost. Trzy minuty później wynik podwyższył Bruno Cesar, a w drugiej połowie dzieła zniszczenia dokończył ponownie Dost. Odjidja-Ofoe zdołał odpowiedzieć ładnym strzałem w samej końcówce.

W tabeli grupy D z 11 punktami pewna awansu jest już Barcelona. O drugie miejsce premiowane awansem walczyć będą jeszcze Juventus i Sporting. Olympiacos byłego piłkarza Legii z jednym punktem jest już bez szans na grę wiosną w europejskich pucharach.