Nice I liga: Odra Opole nie przestaje zachwycać!

2 wrz 2017, 17:04

Do kolejnej bardzo dużej niespodzianki doszło już w pierwszym meczu siódmej kolejki piłkarskiej Nice I ligi! Odra Opole na własnym stadionie spodziewanie pokonała jednego z pretendentów do awansu, Chojniczankę Chojnice 2:1.

Mecz rozpoczął się zgodnie z przewidywaniami, czyli od bramki dla zespołu z Chojnic. W 14. minucie bramkarza gospodarzy pokonał doświadczony Paweł Zawistowski. Na odpowiedź Odry nie musieliśmy jednak długo czekać. Już minutę później do siatki Marcin Wodecki, a po kolejnych ośmiu minutach 29-letni pomocnik po raz drugi pokonał Radosława Janukiewicza i dał zwycięstwo drużynie z Opola.

W tabeli Nice I ligi Odra Opole ma już na swoim koncie 14 punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli! Chojniczanka miała dużą szansę na objęcie prowadzenia, ale porażka spycha ją na czwartą pozycję, a pamiętajmy, że pozostałe drużyny dopiero rozegrają swoje mecze w siódmej kolejce.

Odra Opole 2-1 Chojniczanka Chojnice