Nice I liga: Remis Miedzi z Rakowem

19 lis 2017, 21:33

Miedź Legnica zremisowała 1:1 z Rakowem Częstochowa w spotkaniu 18. kolejki Nice I ligi. Bramkę dla gospodarzy zdobył Marquitos, a jeszcze przed przerwą gola na remis strzelił Tomas Petrasek.

Spotkanie rozpoczęło się dla gospodarzy fantastycznie, już w 10. minucie faulowany w polu karnym gości był Fabian Piasecki. Do piłki podszedł Marquitos, który pewnie wykorzystał jedenastkę. Miedź po objęciu prowadzenia długo grała pewnie i spokojnie, nie dając gościom zbyt wiele pola do popisu. W 25. minucie powinno być 2:0, ale w sytuacji sam na sam zablokowany został Marquitos.

Goście doszli do głosu dopiero w końcówce pierwszej połowy, cztery minuty przed końcem strzał Rafała Figiela zablokowali obrońcy gospodarzy. Po chwili nie było już jednak szczęścia dla Miedzi i Raków doprowadził do wyrównania. Bramkę na 1:1 strzelił Tomas Petrasek.

W drugiej połowie mecz był bardzo wyrównany, obie ekipy próbowały atakować, ale nic z tego nie wychodziło i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1.

Miedź Legnica – Raków Częstochowa 1:1 (1:1)

Bramki: Marquitos (k.) 11′, Petrasek 42′.