Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa OFICJALNIE: Flavio Paixao na dłużej z Lechią Gdańsk!

OFICJALNIE: Flavio Paixao na dłużej z Lechią Gdańsk!

0
PODZIEL SIĘ
Foto: lechia.pl

Flavio Paixao przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk. W czwartek 11 stycznia portugalski pomocnik Biało-Zielonych złożył podpis pod nową umową, która obowiązywać będzie przez dwa lata, począwszy od 1 lipca 2018 roku. Dotychczasowy kontrakt piłkarza z klubem wygasał 31 czerwca 2018 roku.

Flavio Paixao piłkarzem gdańskiego zespołu jest od rundy wiosennej sezonu 2015/2016 i dotychczas w barwach Lechii rozegrał 68 meczów w LOTTO Ekstraklasie, w których strzelił 21 goli. W obecnym sezonie wystąpił w 19 ligowych spotkaniach Biało-Zielonych, pięciokrotnie wpisując się na listę strzelców.

– Nasze rozmowy trwały przez blisko dwa miesiące i cieszę się, że doszliśmy do porozumienia. Jestem z natury optymistą i zawsze stawiam sobie wysokie i ambitne cele. Przychodziłem do Gdańska z myślą o tym, by wywalczyć coś wielkiego i mam nadzieję, że uda mi się to zrealizować – powiedział Flavio Paixao po podpisaniu nowej umowy z Lechią.

Źródło: BP Lechii Gdańsk

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł[WIDEO] Transferowe podsumowanie dnia [11.01.2018]
Następny artykułChauncey Collins dołącza do Legii Warszawa
Sport to moje główne hobby. Począwszy od futbolu, a kończywszy na...szachach. W swoim życiu miałem styczność z wieloma dyscyplinami. Koszykówka, siatkówka, piłka nożna, tenis czy bieganie. Teraz postanowiłem to doświadczenie i wiedzę przelewać na nowy projekt Polski-sport.pl!

Komentarze