Rosja 2018: Pewna wygrana gospodarzy na otwarcie Mundialu!

14 cze 2018, 18:50

Reprezentacja Rosji prowadzona przez byłego trenera Legii Warszawa Stanisława Czerczesowa pokonała w meczu otwarcia Arabie Saudyjską 5:0.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla gospodarzy, którzy już w 12. minucie za sprawą Jurgija Gazinskjego wyszli na prowadzenie. Gdy wydawało się, że pierwsza część zakończy się jednobramkową przewagą Rosjan na dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy prowadzenie podwyższył Dienis Czeryszew. W drugiej połowie zawodnicy Arabii Saudyjskiej próbowali zmniejszyć prowadzenie rywali jednak to podopieczni Stanisława Czerczesowa zdobyli trzecią bramkę. W doliczonym czasie gry ustalił Czeryszew, dla którego było to drugie trafienie w meczu, a dwie minuty później wynik spotkania ustalił Golovin, który pokonał Majúfa z rzutu wolnego. Ostatecznie gospodarze pokonali Arabię 5:0 czym przybliżyli się do awansu do 1/8 finału.

Rosja – Arabia Saudyjska 5:0 (2:0)