[WIDEO] Napoli wygrywa w ostatnim meczu sezonu. Gol Milika!

20 maj 2018, 21:48

Arkadiusz Milik w najlepszy możliwy sposób zakończył sezon Serie A! Polak który powrócił po drugiej bardzo ciężkiej kontuzji zdobył bramkę, a jego Napoli pokonało w ostatniej kolejce Crotone 2:1 zdobywając zarazem wicemistrzostwo Włoch.

Reprezentant Polski podobnie jak Piotr Zieliński zagrał od pierwszej minuty, a już w 23. minucie wpisał się na listę strzelców wykorzystując dośrodkowanie Lorenzo Insignie i dając prowadzenie Napoli. Dziewięć minut później wynik meczu podwyższył Jose Callejon.

W drugiej połowie Crotone zdołało strzelić gola kontaktowego. Już w doliczonym czasie gry wynik spotkania ustalił rezerwowy Marco Tumminello.

Arkadiusz Milik przebywał na boisku 68 minut i został zmieniony przez Mertensa. Zieliński rozegrał cały mecz.