[WIDEO] Pewna wygrana Napoli na inaugurację. Gol Milika!

19 sie 2017, 22:54

Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego świetnie rozpoczęło sezon Seria A! Podopieczni Maurizio Sarriego na inaugurację pewnie pokonało na wyjeździe Hellas Verona 3:1. Jednego z goli dla przyjezdnych zdobył Arkadiusz Milik!

To była bardzo ważna bramka napastnika reprezentacji Polski. 23-latek trafił do siatki w 39. minucie po asyście Insignie. Polak posłał futbolówkę po długim rogu z pierwszej piłki i nie dał szans bezradnemu Nicolasowi.

Wcześniej na 1:0 dla Napoli strzelił Francuz Samuel Souprayen, dla którego była to bramka samobójcza. Działa zniszczenia w drugiej połowie dokonał Algierczyk Faouzi Ghoulam. Honorowe trafienie dla gospodarzy, z rzutu karnego w 83. minucie zaliczył doświadczony, 33-letni Giampaolo Pazzini.

Polacy w dzisiejszym meczu nie zachwycili, ale co ważne wyszli w podstawowym składzie. Milik został zmieniony w 61. minucie przez Mertensa i jego średni występ przyćmiła bramka, która oczywiście może cieszyć. Cały mecz z kolei rozegrał Zieliński, ale również nie będzie mógł zaliczyć swojego występu do najlepszych.

Hellas Verona FC 1-3 SSC Napoli
Giampaolo Pazzini 83 (k) – Samuel Souprayen 32 (s), Arkadiusz Milik 39, Faouzi Ghoulam 62