[WIDEO] Wielki mecz Polaków w Serie A! Dwie bramki “Biało-czerwonych”!

21 paź 2017, 20:57

To był kapitalny mecz zarówno Sampdorii Genua jak i reprezentantów Polski! Podopieczni Marco Giampaolo rozbili na własnym stadionie Crotone 5:0, a reprezentanci Polski zdobyli dwie bramki!

Gospodarze rozpoczęli strzelaninę już w 3. minucie. Jako pierwsi do siatki gości trafił Gianmarco Ferrari. 10 minut później mieliśmy już 2:0. Rzut karny na bramkę zamienił doświadczony Fabio Quagliarella. W pierwszej połowie kibice zgromadzeni na stadionie jeszcze raz mogli podnieść się z miejsc. W 39. minucie losy spotkania praktycznie rozstrzygnął Gianluca Caprari.

W drugiej połowie rozpoczął się z kolei popis reprezentantów Polski! Najpierw w 71. minucie asystę Praeta wykorzystał Karol Linetty, który wpisał się na listę strzelców w drugim kolejnym meczu. Z kolei pięć minut później prawdziwe wejście smoka zaliczył Dawid Kownacki, który pojawił się na placu gry minutę wcześniej i zdobył premierową bramkę w Serie A!

Niestety cały mecz na ławce rezerwowych tym razem spędził Bartosz Bereszyński.

W tabeli Serie A Sampdoria z 17 punktami w 8 meczach zajmuje piąte miejsce. Crotone ma zaledwie 6 “oczek” i jest 16.