[WIDEO]Glik znów trafia i Monaco wskakuje na fotel lidera!

25 lut 2017, 18:48

W ramach 27. kolejki Ligue 1 zespół Kamila Glika – AS Monaco grał na wyjeździe z Guingamp. Polak w 24. minucie dał ekipie przyjezdnych prowadzenie, a gwóźdź do trumny, na 2:0, wbił wykorzystując rzut karny Fabinho. Bramkę honorową dla gospodarzy zdobył Didot.

W sierpniu zeszłego roku właśnie meczem z Guingamp Polak zadebiutował we francuskiej lidze. Dziś wystąpił tu po raz 26. strzelając piątą bramkę w sezonie ligowym.

W 24. minucie Glik wykorzystał centrę z rzutu wolnego, egzekwowanego z lewej strony boiska i z najbliżej odległości pokonał bramkarza rywali. Rezultat poprawił w 86. minucie Fabinho, wykorzystując rzut karny. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie w 90. minucie autorstwa Didota. Drużyna naszego defensora dzięki tej wygranej awansowała na pozycję lidera Ligue 1. Glik rozegrał całe spotkanie.