Strona główna Bez kategorii Kazimierz Moskal: Oba zespoły miały wobec siebie respekt

Kazimierz Moskal: Oba zespoły miały wobec siebie respekt

0
Pogoń Szczecin zremisowała dziś z Cracovią 1:1. Dla Pogoni to nic nowego, to już ich jedenasty remis tym sezonie. Kazimierz moskal wypowiedział się na konferencji prasowej min. o kontuzji Jarosława Fojuta.

Trener Pogoni jest jednak spokojny i uważa, że należy uszanować wynik – To był trudny mecz na trudnym terenie. Widać było, że obie drużyny chciały wygrać. Pierwsza była wyrównana, choć nie było wiele sytuacji. Oba zespoły miały wobec siebie respekt – powiedział Moskal.

– W drugiej połowie długimi fragmentami nie potrafiliśmy uporządkować gry. Cieszy to, że szybko zareagowaliśmy po stracie gola, bo różnie mogło się to skończyć, gdybyśmy szybko nie wyrównali – dodał trener Pogoni.

W 59. minucie boisko opuścić musiał Jarosław Fojut. Obrońca Pogoni miał zawroty głowy po zderzeniu z Miroslavem Covilo, do którego doszło pod koniec I połowy. Jak się później okazało od razu po zejściu z boiska pojechał do szpitala wykonać badania.

– Jeszcze nie wiemy, jak poważnego urazu doznał. Czekamy na wyniki badań, ale uraz głowy to zawsze poważna sprawa – zakończył Kazimierz Moskal.

Komentarze