[WIDEO] Łotwa piłkarzami z polskich lig stoi! Trzy gole zawodników grających w Polsce!

Aktualizacja: 3 lut 2022, 11:37
10 paź 2017, 23:38

Zawodnicy z polskich lig w znacznym stopniu przyczynili się dziś do zwycięstwa reprezentacji Łotwy nad Andorą. Łotysze wygrali aż 4:0 (2:0) w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata.

Gole na 2:0 i 3:0 należały do Valerijsa Sabali, zawodnika Podbeskidzia Bielsko-Biała. Kolejny akcent z polskich boisk pozostawił Igors Tarasovs, strzelając na 4:0.

Šabala i Tarasovs zagrali dziś pełne 90 minut. Z kolei Vitālijs Maksimenko z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza oraz Pāvels Šteinbors z Arki Gdynia pozostali na ławce rezerwowych.

Oprócz Šabali i Tarasovsa zagrali także starzy znajomi z polskich boisk. Cały mecz zagrał Kaspars Dubra (Polonia Bytom), a Vladislavsa Gabovsa (Korona Kielce) w 65. minucie zastąpił Aleksejs Višņakovs (Cracovia i Widzew Łódź). Wśród rezerwowych pozostali Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk i ŁKS), Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) i Eduards Višņakovs (Widzew Łódź i Ruch Chorzów).