Strona główna Piłka nożna Eliminacje Euro 2020 Oceny po meczu Polska – Izrael

Oceny po meczu Polska – Izrael

0
foto: www.azzurrissimo.it

Mecz Polska – Izrael już za nami. Czas zatem wystawić oceny naszym piłkarzom za to spotkanie w skali od 1 do 10

  • Łukasz Fabiański – 7

Z pewnością był to dla polskiego bramkarza bardzo spokojny wieczór. Kiedy już trzeba było interweniować to Łukasz robił to pewnie i ze stoickim spokojem. Dlatego też jego występ był po prostu dobry, a na wykazanie się wspaniałymi paradami po prostu nie miał okazji.

  • Tomasz Kędziora – 8

Bez wątpienia polski obrońca zdołał odpowiedzieć wszystkim krytykom swoją bardzo dobrą grą. Wiele osób mówiło, że Kędziora nie jest zawodnikiem na poziom reprezentacji. Jednak w spotkaniu z Izraelem 25-latek grał odważnie i z dużą pewnością. Kędziora w tym meczu pokazał, że bez wątpienia może być mocnym punktem naszej kadry.

  • Kamil Glik i Jan Bednarek – 7

Nasi środkowi obrońcy mają wspólną ocenę, ponieważ oboje zagrali na podobnym. Ich występ był dobry, grali odpowiedzialnie i świetnie się ze sobą komunikowali. Jednak warto też zaznaczyć, że nasza para obrońców nie miała dziś, aż tak ogromnego wyzwania, żeby się wykazać czymś niesamowitym.

  • Bartosz Bereszyński – 6

Dla Bartka było to dobre spotkanie. Nie popełniał większych błędów, ale czasami zawodziła komunikacja z Kamilem Grosickim. Warto jednak zaznaczyć, że Polak po raz kolejny był zmuszony do gry nie na swojej optymalnej pozycji.

  • Grzegorz Krychowiak – 8

Odwaga, pewność siebie i dominacja w środku pola. Te cechy z pewnością wyróżniały wczoraj Grzegorza Krychowiaka. Polak w spotkaniu z Izraelem prezentował się jak za najlepszych swoich lat w reprezentacji. Z pewnością ten występ przywrócił wiarę wielu kibiców, że Grzegorz nadal jest w stanie być jednym z najważniejszych ogniw naszej kadry.

  • Mateusz Klich – 7

Dla Mateusza też to był bez wątpienia przełomowy występ. Bardzo dobrze prezentował się w defensywie. Do poprawy pozostaje jednak jeszcze gra w ofensywie.

  • Piotr Zieliński – 8

Bez wątpienia jeden z najlepszych występów Polaka w reprezentacji od dłuższego czasu. Grał odważnie, próbował wielu rozwiązań i dodatkowo asystował przy golu Kamila Grosickiego. Z pewnością Piotrowi pomogła zmiana pozycji na skrzydłowego.

  • Kamil Grosicki – 7

Z pewnością dużo mu dziś nie wychodziło, Przełom jego gry nastąpił jednak w II połowie. Najpierw wywalczył rzut karny, a parę minut później sam zdobył bramkę.

  • Robert Lewandowski – 8

Polski napastnik zagrał tak jak na kapitana przystało. Jego występ był bardzo dobry i dodatkowo wywalczył rzut karny. Z pewnością trudno sobie wyobrazić skład Reprezentacji Polski bez Roberta Lewandowskiego.

  • Krzysztof Piątek – 7

W meczu z Izraelem Polak dostał swoją szansę i bez wątpienia ją w pełni wykorzystał. Był bardzo aktywny w polu karnym czego efektem była zdobyta bramka. Być może polski napastnik w końcu wywalczy miejsce w podstawowym składzie na stałe.

Komentarze