Strona główna Piłka nożna OFICJALNIE: Młody zawodnik wzmocnił ŁKS!

OFICJALNIE: Młody zawodnik wzmocnił ŁKS!

0

Łódzki Klub Sportowy po awansie do PKO Ekstraklasy próbuje odnaleźć się na nowym poziomie rozgrywek. Obecnie podopieczni Kazimierza Moskala plasują się na 15 pozycji z dorobkiem 4 pkt. W klubie wciąż myślą jednak także o przyszłości klubu. Jak podaje serwis legia.net kilka dni temu do rezerw ŁKS-u dołączył były zawodnik drużyn młodzieżowych Legii Warszawa Mieszko Lorenc.

18-letni zawodnik występuje na pozycji defensywnego pomocnika lub stopera. Jest wychowankiem Pogoni-Ekolog Zduńska Wola, a do warszawskiego klubu trafił w sezonie 2014/2015. W poprzednim sezonie występował na poziomie Centralnej Ligi Juniorów. Wystąpił w 11 spotkaniach, w których zanotował 1 asystę. Gra piłkarza była także analizowana przez sztab szkoleniowy drużyny rezerw Legii Warszawa. Zawodnik pojawił się na boisku w trakcie spotkania II drużyny z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Kariera młodego piłkarza być może potoczyłaby się inaczej gdyby nie niedawno odniesiona kontuzja zerwania więzadeł w kostce. Mieszko Lorenc, by rozwijać swoją karierę szukał szansy w innych polskich klubach. W lipcu testowany był przez Stal Rzeszów. Zawodnik do łódzkiego klubu trafił na zasadzie transferu definitywnego podpisując roczny kontrakt z możliwością przedłużenia.

Komentarze