2.Bundesliga: Dwie bramki Sobiecha [VIDEO]

5 sie 2016, 22:24

Hannover 96 Artura Sobiecha wygrał na wyjeździe 4:0 (1:0) z 1. FC Kaiserslautern Kacpra Przybyłki i Mateusza Kilcha w 1.kolejce niemieckiej  2.Bundesligi.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji strzeleckich. Goście jednak byli bardziej skuteczni i do przerwy schodzili z jednobramkową przewagą. W  16. minucie bramkę dla Hannoveru zdobył Sebastian Maier.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga przyjezdnych. Trzy minuty po przerwie Hannover podwyższył prowadzenie za sprawą Waldemara Antona. W kolejnych minutach probowała odpowiedzieć drużyna FC Kaiserslautern, jednak bezskutecznie. Bo już w 63. minucie mieliśmy 0:3. Kolejną bramkę dla Hannoveru zdobył Artur Sobiech. Po tej bramce goście spokojnie kontrolowali spotkanie do samego końca. W 84. minucie drugą swoją bramkę w dzisiejszym meczu zdobył Sobiech, który fantastycznym strzałem z 16.metra ustalił wynik meczu na 0:4 dla Hannoveru. Widać już po pierwszej kolejce, że drużyna Hannoveru będzie jednym z kandydatów do awansu.

Artur Sobiech rozegrał całe spotkanie. Kacper Przybyłko pojawił się w 73.minucie meczu zastępując Christopha Moritza, natomiast Mateusz Klich nie znalazł się w kadrze na to spotkanie.