2. Bundesliga: Kilkadziesiąt minut Soboty w remisowym spotkaniu

14 gru 2015, 21:58

DSC Arminia Bielefeld bezbramkowo zremisowała u siebie w 18. kolejce 2. Bundesligi z zespołem Waldemara Soboty – FC St. Pauli von 1910.

Oba zespoły utrzymywały się przy piłce mniej więcej po równo. Jednak więcej sytuacji bramkowych mieli gospodarze, którzy grali lepiej od drużyny przyjezdnych, ale mimo wielu prób nie byli w stanie potwierdzić swojej przewagi nad rywalami. Ostatecznie w spotkaniu nie padła żadna bramka i mecz zakończył się remisem 0:0.

Waldemar Sobota rozegrał w tym spotkaniu kilkadziesiąt minut w barwach ekipy gości. W 68. minucie w miejsce 28-letniego skrzydłowego wszedł Fafa Picault.

Polak w tym sezonie rozegrał 17 spotkań ligowych w drużynie FC St. Pauli, w których strzelił jedną bramkę i dołożył do tego jedną asystę.

FC Sankt Pauli zajmuje po 18. kolejce 4. pozycję w 2. Bundeslidze z dorobkiem 30 punktów i być może zawalczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech.

DSC Arminia Bielefeld 0:0 FC St. Pauli von 1910