2. Bundesliga: [WIDEO] Bramka Jakuba Koseckiego

23 kwi 2017, 18:11

SV Sandhausen wygrało aż 4:0 z Karlsruher SC w meczu rozgrywanym w ramach 30. kolejki 2. Bundesliga. Jedną z bramek zdobył Jakub Kosecki.

Gospodarze przez wielu byli uznawani za faworytów tego spotkania, bowiem podejmowali oni na własnym stadionie drużynę, której spadek do trzeciej ligi jest już praktycznie przesądzony. Jak się okazało, sprostali oczekiwaniom, zdobywając bardzo ważne trzy punkty. Najlepszym zawodnikiem na boisku okazał się być Richard Sukuta-Pasu. Niemiec sam zdobył dwie bramki, a także asystował Thomasowi Pledlowi. Końcowy wynik ustalił Jakub Kosecki, którego mogliśmy oglądać począwszy od 64. minuty gry.

W akcji mogliśmy oglądać także dwóch innych polskich graczy, a konkretniej Daniela Łukasika (SV Sandhausen) oraz Oskara Zawadę (Karlsruher SC). Obaj dostali szansę gry w drugiej połowie – kolejno w 80. i 73. minucie.