2. Bundesliga: Wygrana Sandhausen. Grał Kosecki

20 lis 2015, 20:20

Sandhausen z Jakub Koseckim w składzie wygrało 3:1 z Karlsruher w 15 kolejce 2. Bundesligi.

W spotkaniu otwierającym 15. kolejkę 2. Bundesligi Sandhausen podejmowało na własnym stadionie Karlsruher. Zdecydowanym faworytem spotkania byli gospodarze, w składzie których od pierwszej minuty wybiegł Jakub Kosecki.

Sandhausen po pierwszej połowie zdecydowanei prowadziło 2:0 i kontrolowało przebieg spotkania. Druga część gry była już dużo bardziej wyrównana, jednak to gospodarze strzelili bramkę na 3:0 i byli pewni wygrnej. Jednak parę minut później goście zdobyli bramkę na 3:1, a chwilę potem kolejny raz wpakowali piłkę do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Więcej bramek już nie padło i spotkanei zakończyło się wygraną gospodarzy 3:1. Jakub Kosecki przebywał na murawie do 90 minuty kiedy to został zmieniony przez Schulza. Polak zagrał niezłe zawody. Rywale kilka razy musieli się uciekać do faulu, aby zatrzymać skrzydłowego.