Porażka Hannoveru. Polak kontuzjowany

4 gru 2015, 22:25

Hannover Artura Sobiecha przegrał w 15. kolejce Bundesligi z Schalke 1:3. Polak doznał w tym spotkaniu kontuzji.

W spotkaniu otwierającym 15. kolejkę Bundesligi Schalke podejmowało u siebie Hannover. W składzie gości od pierwszej minuty wybiegł na murawę Artur Sobiech. Jednak niestety już w pierwszej minucie gry Polak doznał pechowej kontuzji. Napastnik w walce o piłkę źle stanął i uszkodził stan skokowy. Polak po udzieleniu pomocy przez lekarzy wrócił na murawę, jednak z powodu zbyt silnego bólu opuścił boisko w 16 min.

Schalke zdecydowanie dominowało w tym spotkaniu i zasłużenie pokonało gości 3:1 po bramkach Geisa, Huntelaara i Di Santo. Honorowe trafienie dla Hannoveru zaliczył Saint-Maximin. Co ciekawe trafienie tego ostatniego było jedynym celnym strzałem jego drużyny.