Porażka APOEL-u w hicie kolejki

22 gru 2015, 17:56

W 16. kolejce cypryjskiej ekstraklasy APOEL przegrał 1:2 z AEK Larnaka. W drużynie gości zagrał Adam Marciniak.

W hitowym spotkaniu szesnastej serii spotkań Dywizji Pierwszej (Cypr) APOEL podejmował na własnym boisku AEK Larnaka. W ekipie gospodarzy na ławce zasiadł były gracz Jegiellonii Mateusz Piątkowski. Dla byłego zawodnika m.in Lecha Poznań i Wisły Kraków, Semira Stilicia zabrakło nawet miejsca na ławce.

W składzie gospodarzy od pierwszych minut mogliśmy oglądać na murawie Adama Marciniaka. Drugi z Polaków w tym klubie, Mateusz Taudul, zasiadł na ławce.

Prowadzenie szybko, bowiem już w 3 minucie objął APOEL. Przez spory czas prowadzili w spotkaniu, ale w 30 minucie stan rywalizacji wyrównał Catala i zawodnicy schodzili do szatni z wynikiem 1:1.

W drugiej części gry wynik spotkania ustalił Alves i to goście cieszyli się ze zwycięstwa w tym meczu.

Obaj Polacy znajdujący się na ławkach rezerwowych nie pojawili się na murawie.