Serie B: Brescia Calcio wygrywa nawet bez Kupisza

23 gru 2015, 22:22

Brescia Calcio pokonała na wyjeździe Bari 2:1 w ramach 20.kolejki włoskiej Serie B. Tomasz Kupisz tym razem nie wystąpił w składzie drużyny gości.

Gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą gola Rady już w 11.minucie spotkania. Przed dłuższy okres gry utrzymywali tą jednobramkową przewagę, ale w 68. minucie z rzutu karnego wyrównał Caraccialo. Bramkę na wagę trzech punktów dla ekipy Bresci zdobył w 78. minucie Geijo.

Kupisz nie wystąpił w dzisiejszym meczu z powodu zawieszenia za czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu. Polak w końcowej fazie pojedynku z Spezią otrzymał dwie żółte kartki, co w konsekwencji oznaczało czerwoną kartkę i zawieszenie w kolejnej kolejce włoskiej Serie B.

Drużyna Polaka po dzisiejszym zwycięstwie zajmuje 5.miejsce w tabeli Serie B z dorobkiem 34 oczek. Bari znajduje się jedną pozycję wyżej, zgromadzając jak do tej pory 35 punktów.