Remis w zaległym spotkaniu

20 sty 2016, 22:35

Kamil Glik wraz ze swoim Torino pokonał na wyjeździe 1:0 Sassuolo w zaległym spotkaniu 16. kolejki Serie A. Kapitan Byków zagrał cały mecz.

W zaległym spotkaniu 16. kolejki Serie A Torino podejmowało na wyjeździe Sassuolo. Spotkanie to było meczem drużyn ze środka tabeli więc ciężko było wyłonić faworyta. Od pierwszej minuty w drużynie gości na murawę wybiegł Kamil Glik.

Mecz od samego początku był bardzo wyrównany. Obie ekipy stworzyły sobie w pierwszej części gry po kilka dogodnych sytuacji. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 23 minuty. Belotti wykorzystał podanie Benassiego i bez problemu wpakował piłkę do siatki. Wyrównanie rywalizacji nastąpiło pięć minut przed przerwą. Bramkę na 1:1 zdobył Acerbi.

W drugiej części gry mimo szans z obu stron więcej bramek nie padło i mecz zakończył się remisem 1:1.

Kamil Glik zagrał dobre zawody, kilka razy ratując swój zespół przed utratą bramki.