Wisła Kraków remisuje w meczu sparingowym

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:57
26 sty 2016, 15:50

Wisła Kraków rozegrała dziś swój drugi sparing podczas przygotowań do runy wiosennej. Rywalem “Białej Gwiazdy” była Ferencvárosi TC. Spotkanie zakończył się remisem 2:2.

Przed meczem oficjalna strona Wisły Kraków potwierdziła, że Witalij Bałaszow został ich nowym piłkarzem. Zawodnik dostał szansę w dzisiejszym meczu i już w 26. minucie gry strzelił swoją pierwszą bramkę w barwach drużyny z Krakowa! Siedem minut przed końcem spotkania Ferencvárosi doprowadziło do remisu, a bramkę zdobył Roland Varga.

W 72. minucie rywalizacji na prowadzenie wyszła drużyna z Węgier, a na listę strzelców wpisał się Dominik Nagy. Dziewięć minut przed końcem meczu Krzysztof Drzazga strzelił bramkę wyrównującą.

Wisła Kraków 2-2 Ferencvárosi TC

Składy:

Wisła Kraków: Radosław Cierzniak – Łukasz Burliga (46. Jakub Bartosz), Arkadiusz Głowacki, Richárd Guzmics, Maciej Sadlok – Patryk Małecki (46.Krzysztof Drzazga), Alan Uryga, Rafał Pietrzak (59. Tomasz Cywka), Denis Popovič (46, Rafael Crivellaro), Witalij Bałaszow (74. Wilde-Donald Guerrier) – Zdeněk Ondrášek (63. Rafał Boguski).

Ferencvárosi TC: Levente Jova – Emir Dilaver (65.Krisztián Kárász), Michał Nalepa, Ádám Pintér (46. Cristián Ramírez), Leândro – Roland Varga (78.Vladan Čukić), Zoltán Gera (63. Dominik Nagy), Florian Trinks (46. Ádám Nagy), Tamás Hajnal (78.Dávid Gera), András Radó (63. Attila Busai) – Stanislav Šesták (46. Roland Lamah).