Zwycięstwo Górnika Łęczna w sparingu z Rubinem

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:57
28 sty 2016, 18:47

Górnik Łęczna rozegrał dziś swój pierwszy sparing podczas zgrupowania w Portugalii. Podopieczni Jurija Szatałowa wygrali z Rubinem Kazań 1:0.

Spotkanie ledwie się rozpoczęło, a na tablicy wyników było już 1:0! W pierwszej minucie spotkania Jakub Świerczok dał prowadzenie zespołowi z Łęcznej. Cztery minut później padła bramka wyrównująca dla Rubina, jednak sędzia dostrzegł spalonego i nie uznał tego trafienia.

W drugiej połowie nie obejrzeliśmy więcej bramek.

Górnik Łęczna 1-0 Rubin Kazań

Górnik Łęczna: Džiugas Bartkus (82. Silvio Rodić) – Łukasz Mierzejewski, Radosław Pruchnik, Tomislav Božić, Damian Jakubik – Grzegorz Bonin (74. Paweł Sasin), Łukasz Bogusławski (46. Tomasz Nowak), Łukasz Tymiński (46. Krzysztof Danielewicz), Przemysław Pitry, Grzegorz Piesio (46. Marquitos) – Jakub Świerczok (46, Bartosz Śpiączka). Grali także od 66 minuty: Lukáš Bielák, Jan Bednarek, Veljko Nikitović.

Rubin Kazań: Siergiej Ryżykow – Witalij Ustinow, Saba Kwirkwelia, Rusłan Kambołow (46.Jegor Sorokin), Guillermo Cotugno – Maksim Kanunnikow (46.Ilzat Achmietow), 20. Mijo Caktaš (46.Aliszer Dżaliłow), Siergiej Kislak (46.Szota Bibiłow), Marko Dević (46. Dinijar Bilaletdinow), Dienis Tkaczuk – Igor Portniagin (37.Władimir Diadiun).