Remis Lecha Poznań w sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:57
30 sty 2016, 18:17

Lech Poznań podczas zgrupowania w Hiszpanii rozegrał dziś swój drugi sparing. Rywalem podopiecznych Jana Urbana było Jiangsu Suning. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W pierwszej połowie akcji nie brakowało, a szczególnie w wykonaniu “Kolejorza”, jednak na pierwszą bramkę musieliśmy poczekać do 38. minuty spotkania. Po bardzo dobrym podaniu Kamila Jozwiaka gola zdobył Szwajcar Darko Jevtić.

W drugiej odsłonie meczu również musieliśmy poczekać na bramkę do ostatnich minut spotkania. Gdy wydawało się wszystkim, że Lech ma już zwycięstwo w kieszeni, rywale zdołali doprowadzić do remisu. Dwie minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę zdobył Zhang Xinlin.

Lech Poznań 1-1 Jiangsu Suning

Składy:

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski – Kebba Ceesay, Maciej Wilusz, Tomasz Dejewski, Robert Gumny – Dariusz Dudka, Darko Jevtić – Gergo Lovrencsics(46. Dariusz Formella), Maciej Gajos(46. Sisi), Kamil Jóźwiak – Nicki Bille(46. Dawid Kownacki).

Jiangsu Suning: Zhang Sipeng – Zhou Yun, Trent Sainsbury, Li Ang (46.zawodnik nieznany), Ren Hang (46. Yang Xiaotian) – Ji Xiang, Wu Xi, Zhang Xiaobin, Zhang Xinlin, Sergio Escudero – Sammir (44.Qu Cheng).