Remis Lecha w ostatnim sparingu podczas obozu w Hiszpanii

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:56
4 lut 2016, 18:17

W ostatnim meczu sparingowym podczas zgrupowania w Hiszpanii Lech Poznań zagrał z FK Krasnodar. Spotkanie zakończył się wynikiem 1:1.

W 21. minucie gry “Kolejorz” objął prowadzenie. Podopieczni Jana Urbana wywalczyli piłkę z boku pola karnego Krasnodaru, w “16-kę” wpadł Jevtić, który pięknym strzałem po długim słupku pokonał bramkarza. Cztery minut przed końcem pierwszej połowy FK Krasnodar wyszedł z kontrą, którą wykończył Ari. Chwilę później ten sam zawodnik wyleciał z boiska za atak na Dariuszu Dudce!

W drugiej części spotkania nie obejrzeliśmy żadnych bramek mimo, iż akcji podbramkowych z obu stron nie brakowało.

Lech Poznań 1:1  FK Krasnodar

Składy:

Lech Poznań: Jasmin Burić – Kebba Ceesay, Tomasz Dejewski (67. Robert Gumny), Maciej Wilusz, Tamás Kádár – Sisi, Dariusz Dudka, Maciej Gajos, Darko Jevtić, Gergő Lovrencsics (67. Kamil Jóźwiak) – Dawid Kownacki (79.Abdul Aziz Tetteh).

FK Krasnodar: Andrij Dykań (60. Stanisław Kriciuk) – Witalij Kaleszyn (60. Nikołaj Markow), Ragnar Sigurðsson (60. Kouassi Éboué), Andreas Granqvist, Dmitrij Torbinskij (60. Siergiej Pietrow) – Pawieł Mamajew (60. Wiaczesław Podbieriozkin), Stefan Strandberg (46. Jurij Gazinskij), Odil Ahmedov (60. Charles Kaboré), Mauricio Pereyra (60. Władimir Bystrow), Fiodor Smołow (60. Joãozinho) – Ari (46. Wánderson).