Pewne zwycięstwo Torino, cały mecz Glika

14 lut 2016, 16:49

W meczu 25. kolejki Serie A Torino Kamila Glika wygrało na wyjeździe z Palermo 3:1. Polak spędził na murawie 90. minut. Z kolei Thiago Cionek obejrzał cały mecz z ławki rezerwowych.

Bardzo dobrze spotkanie rozpoczęło się dla drużny Cionka, bowiem już w 3. minucie Alberto Gilardino po uderzeniu głową nie dał żadnych szans bramkarzowi. W 19. minucie gry do wyrównania po rzucie karnym doprowadził Ciro Immobile. Kwadrans przed końcem pierwszej połowy Torino objęło prowadzenie. Geancarlo Gonzalez zdobył bramkę samobójczą, po tym jak posłał piłkę za plecy bramkarza Palermo! Dwie minut przed końcem pierwszej połowy żółtą kartkę obejrzał Kamil Glik.

W 69. minucie rezultat spotkania na korzyść “Toro” podwyższył Immobile, który po indywidualnej akcji pokonał Stefana Sorrentina. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie.

Po zwycięstwie Torino ma 31. punktów i zajmuje 10 miejsce. Palermo bez zmian jest na 15. pozycji z 26. punktowym dorobkiem w ligowej tabeli.