Remis Zawiszy w sparingu z Dynamem

15 lut 2016, 18:44

W pierwszym sparingu podczas obozu w Hiszpanii Zawisza Bydgoszczy zremisował z Dynamem Moskwa 1:1. Jedną bramkę w dzisiejszym meczu kontrolnym dla zespołu z Bydgoszczy zdobył nowo pozyskany – Karol Angielski.

Bardzo dobrze mecz rozpoczął się dla Zawiszy, bowiem już w 3. minucie Karol Angielski zdobył bardzo piękną bramkę po strzale z pół obrotu. Minutę przed końcem pierwszej połowy do wyrównania doprowadził Witalij Djakow po bardzo precyzyjnym uderzeniu z rzutu wolnego.

W drugiej połowie oba zespoły miały okazję, jednak żadna z ekip nie była w stanie przełożyć tego na bramki.

Zawisza Bydgoszcz 1-1 Dynamo Moskwa

Składy:

Zawisza Bydgoszcz: Łukasz Sapela (46. Damian Węglarz) – Sebastian Kamiński (67. Blažo Igumanović), Jean-Yves M’voto (46. Piotr Stawarczyk), Toni Markić, Blažo Igumanović (46. Damian Michalik) – Karol Danielak, Gal Arel (60. Jay Jaskólski), Maciej Kona (46. Wasił Panajotow), Mica (46. Szymon Lewicki), Sylwester Patejuk (46. Jakub Łukowski) – Karol Angielski (46. Arkadiusz Gajewski).

Dynamo Moskwa:  Władimir Gabułow – Aleksiej Kozłow (46. Grigorij Morozow), Witalij Djakow (67. Dmitrij Żywogladow), Tomáš Hubočan, Dmitrij Żywogladow (46. Aleksandr Kalaszyn) – Aleksiej Ionow (46. Anatolij Katricz), Igor Dienisow, Anton Sosnin (46. Maksim Kuźmin), Stanisław Dragun (46. Władisław Lowin), Aleksandr Taszajew (46. Anton Tieriechow) – Pawieł Pogriebniak (46. Nikołaj Obolskij).