Remis Bochum. Polacy na trybunach

15 lut 2016, 21:57

W spotkaniu 2. Bundesligi Nurnberg zremisowało 1:1 z Bochum. Zarówno Piotr Ćwielong jak i Dawid Niepsuj znaleźli się poza kadrą meczową.

21. serię spotkań 2. Bundesligi zamykał mecz Nurnberg z Bochum. W spotkaniu tym nie było zdecydowantego faworyta. Mierzyły się bowiem 3. z 6. drużyną tabeli. Niestety w kadrze gości zabrakło Piotra Ćwielonga oraz młodzieżowego reprezentanta Polski, Dawida Niepsuja.

Spotkanie było bardzo wyrównane. Żadna z drużyn przez bardzo długi czas, mimo kilku dogonych okazji, nie potrafiła znaleźć drogi do bramki. Rywali napoczął dopiero w 67. minucie Terrazzino dając prowadzenie Bochum.

Gospodarze nie zamierzali jednak oddawać za wygraną i w 75. minucie doprowadzili do wyównania. Jak się okazało więcej bramek już nei padło i mecz zaskończył się podziałem punktów.

Drużyna Polaków, Bochum dzięki remisowi awansowało na 5. miejsce w tabeli.