Porażka SV Sandhausen z wiceliderem 2.Bundesligi. Jakub Kosecki kontuzjowany

21 lut 2016, 15:31

SV Sandhausen przegrało 0:2 na własnym terenie z SC Freiburg w ramach 22.kolejki 2.Bundesligi. Jakub Kosecki nie znalazł się w kadrze meczowej z powodu kontuzji kostki.

Bramki dla drużyny Freiburga zdobywali Philipp (51.minuta) oraz Petersen (85.minuta). Duże znaczenie dla końcowego wyniku na pewno miała czerwona kartka, jaką w 63.minucie został ukarany Rossbach.

Jakub Kosecki na początku lutego doznał kontuzji kostki na jednym z treningów, przez co nie mógł wystąpić w dzisiejszym meczu. Polak już niebawem powinien wrócić do regularnych występów.

Po tym spotkaniu SV Sandhausen zajmuje 8.miejsce w ligowej tabeli 2.Bundesligi z 30.punktami na swoim koncie. Zespół z Freiburga dzięki dzisiejszemu zwycięstwu utrzyma pozycję wicelidera. Podopieczni trenera Streicha mają 41 oczek.