Blamaż Hannoveru. Sobiech poza kadrą

1 mar 2016, 21:44

Niemiecki Wolfsburg łatwo ograł aż 4:0 swoich rywali z Hannoveru. W spotkaniu tym zabrakło miejsca w kadrze meczowej dla będącego ostatnio w słabej formie Artura Sobiecha.

W spotkaniu 24. kolejki Bundesligi Hannover podejmował na własnym stadionie faworyzowany Wolfsburg. Kibice zebrani na HDI-Arena będą z pewnością chcieli jak najszybciej zapomnieć o tym co się wydarzyło w tym meczu.

Wolfsburg wręcz zniszczył ekipę gospodarzy. Podopieczni Schaafa nie mieli nic do powiedzenia w tym spotkaniu. W ofensywie brakowało im argumentów, a w obronie zagrali fatalnie. Za każdym razem popularne Wilki z brutalnością wykorzystywały błędy w defensywie Hannoveru.

Fenomenalne zawody rozegrał dziś Andre Schurrle, który zdobył aż trzy bramki. Swoją kanonadę strzelecką rozpoczął w 36. minucie. Kolejne gole dołożył 59. i 62. minucie. Wynik spotkania w 69. minucie ustalił Draxler, który w sytuacji sam na sam z łatwością pokonał bramkarz rywali.

Wolfsburg w tabeli Bundesligi plasuje się na 8. miejscu. Hannover zamyka stawkę.