Niespodziewany remis Węgrów Nikolicia, Kadara i Guzmicsa

26 mar 2016, 19:53

Nikolić bez błysku, Kadar nie zagrał – reprezentacja Węgier zremisowała 1:1 w meczu towarzyskim przeciwko Chorwatom.

Mecze towarzyskie to czas, w którym trenerzy mogą poszukać nowych rozwiązań. Najlepiej udowodnił to dziś Adam Nawałka. Swoich prób dokonał również selekcjoner kadry węgierskiej.

Szkoda, że z powodu kontuzji na murawie nie zobaczyliśmy zawodnika Lecha Poznań – Tamasa Kadara. Na kilkadziesiąt minut na boisku zaprezentował nam się za to Nemanja Nikolić. Supersnajper Legii Warszawa wszedł na murawę w drugiej połowie spotkania. Nie zapisał się jednak w meczowym protokole.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Jako pierwsi, za sprawą Mario Mandżukicia, strzelili Chorwaci, którzy to do przerwy prowadzili. Gospodarze odpowiedzieli dopiero w 79. minucie golem Dzsudzsaka.

W czerwcu Węgrów czeka jeszcze mecz towarzyski z Niemcami. Na EURO 2016 zagrają za to w grupie z Austrią, Islandią i Portugalią.