Adam Majewski jednak zwolniony. Stal Mielec ma już nowego opiekuna

Adam Majewski został w poniedziałek zwolniony ze sprawowania funkcji pierwszego trenera Stali Mielec. Jego następcą został Kamil Kiereś. To duża niespodzianka zważając na to, że jeszcze w piątek klub zapewniał o pełnym poparciu dla zatrudnionego przez siebie szkoleniowca.

Adam Majewski zwolniony. Stal Mielec zmieniła zdanie

W roku 2023 Stal Mielec nie wygrała żadnego z ośmiu ligowych spotkań. Fatalna seria sprawiła, że zespół z Podkarpacia zdecydował się zwolnić swojego szkoleniowca – Adama Majewskiego. Kluczowy dla losów trenera miał być weekendowy mecz ze Śląskiem Wrocław.

Stal Mielec zremisowała starcie 1:1, ale włodarze klubu oczekiwali zdobycia w tym meczu trzech punktów. Ponadto klub w starciu ze Śląskiem nie prezentował się zbyt okazale, a gol dla drużyny ze wschodniej Polski padł po rzucie rożnym, który nawet nie powinien zostać podyktowany.

W związku z tym w poniedziałek klub poinformował, że Adam Majewski został zwolniony ze sprawowania funkcji pierwszego trenera Stali Mielec. Jego miejsce zajął Kamil Kiereś, który w przeszłości pracował w Ekstraklasie jako trener GKS-u Bełchatów czy Górnika Łęczna.

Decyzja o zwolnieniu Majewskiego może być pewnym zaskoczeniem. Jeszcze w piątek Jacek Klimek, prezes Stali Mielec zapewniał, że trener ma pełne poparcie podkarpackiego klubu. Przedłużająca się seria gier bez zwycięstwa musiała jednak nadszarpnąć zaufanie zarządu.

Wielkie roszady w Ekstraklasie? Trzech trenerów jest na wylocie

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA