AEL Limassol wygrywa. Piech bohaterem!

11 mar 2016, 18:49

Arkadiusz Piech został bohaterem spotkania cypryjskiej ekstraklasy. Polski napastnik zdobył bramkę na wagę trzech punktów w meczu AEL-u Limassol z Doxą Katokopia. Jego drużyna wygrała 2:1.

Obie drużyny znajdują się w grupie spadkowej i każdy punkt jest dla nich niezwykle istotny. Po dzisiejszym pojedynku widmo spadku oddaliło się od AEL-u Limassol, który umocnił się na pierwszej pozycji po wyjazdowym zwycięstwie 2:1 nad Doxą Katokopia. Nie byłoby to możliwe bez Arkadiusza Piecha, który przebywał na boisku od pierwszej do ostatniej minuty.

Spotkanie lepiej rozpoczęli jednak gospodarze, których na prowadzenie w 27. minucie wyprowadził Leandro Silva. Gracze Doxy jednobramkowe prowadzenie zdołali utrzymać do przerwy, jednak drugie 45 minut to już popis piłkarzy z Limassol. W 77. minucie do wyrównania doprowadził Mica, a osiem minut później wynik spotkania na 2:1 ustalił Arkadiusz Piech.

Doxa Katokopia – AEL Limassol 1:2