Ajax znów remisuje, bezbarwny występ Milika

1 paź 2015, 22:52

Nieco niezadowoleni mogą być fani Ajaxu Amsterdam po pierwszych dwóch kolejkach Ligi Europy. Ich pupile mają na swoim koncie tylko dwa punkty po remisach z Celticiem i Molde.

Po remisie 2:2 na własnym boisku przeciwko Celticowi Glasgow, piłkarze Franka de Boera pojechali do Norwegii, aby zatrzeć plamę. Tam czekało ich spotkanie z Molde, które w pierwszym meczu sensacyjnie pokonało Fenerbache Stambuł.

Od pierwszej minuty widzieliśmy na boisku Arkadiusza Milika. Nim Polak na dobre zadomowił się na boisku jego drużyna musiała odrabiać starty. W 8. minucie Eirik Hestad wyprowadził Molde na prowadzenie. Na odpowiedź nie trzeba było jednak długo czekać, w 19. minucie do wyrównania doprowadził doświadczony Viktor Fischer. Jak się później okazało, były to jedyne bramki w tym spotkaniu. Arkadiusz Milik niczym się nie wyróżnił i w 81. minucie został zastąpiony przez Amina Younesa.

Po dwóch kolejkach na czele grupy A znajduje się Molde z czterema punktami. Po dwa punkty na swoim koncie zgromadziły Ajax i Celtic, a na ostatnim miejscu znajdują się piłkarze Fenerbache Stambuł, którzy mają tylko jeden punkt.

Molde- Ajax Amsterdam 1:1