poniedziałek, 3 października, 2022

Alarm w Lechu Poznań! Trzech piłkarzy wypadło ze składu po Superpucharze

John van den Brom w meczu rewanżowym przeciwko Karabachowi Agdam nie będzie mógł skorzystać z trzech piłkarzy, którzy odnieśli lekkie urazy w meczu o Superpuchar Polski. Do Baku z drużyną Lecha Poznań nie polecieli Adriel Ba Loua, Afonso Sousa oraz Dani Ramirez.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Karabach Agdam – Lech Poznań: mistrz Polski osłabiony przed rewanżem

Dziś rano Lech Poznań zameldował się na lotnisku Ławica, aby udać się do stolicy Azerbejdżanu na drugi akt I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów. Trener mistrza Polski na przedmeczowej konferencji ujawnił informację, że z powodu kontuzji w Poznaniu zostali Ba Loua, Sousa oraz Ramirez. Warto zaznaczyć, że nie są to piłkarze, którzy wyszliby w wyjściowej „11”.

— Po Superpucharze mamy trzy małe problemy z piłkarzami. W Poznaniu zostali Ba Loua, Sousa oraz Dani. Mamy 18 piłkarzy i trzech bramkarzy, co to jest wystarczające, aby zagrać jutro mecz — powiedział van den Brom.

Kolejorz po pierwszym meczu na swoim terenie dysponuje jednobramkową zaliczką, która niewątpliwie będzie trudna do utrzymania. Gospodarze na swoim terenie będą się czuć znacznie pewniej, co może w znaczny sposób przełożyć się na jakość ich gry. Mimo wszystko trener gości liczy na dobry rezultat

Przyjechaliśmy tutaj z dużą pewnością siebie, ponieważ w zeszłym tygodniu osiągnęliśmy dobry rezultat. Myślę tak samo o sposobie, w jaki to zrobiliśmy. 

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Holender zaznaczył również, że w drugim spotkaniu Lech może rzadziej kontratakować, a częściej utrzymywać się przy piłce. Mecz Karabach Agdam – Lech Poznań już jutro o godzinie 18:00. Więcej informacji w tekście poniżej.

Karabach Agdam – Lech Poznań (12.07): Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja eliminacji Ligi MistrzówPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA