Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Albo Poznań, albo koniec kariery!

Albo Poznań, albo koniec kariery!

0

39-letni Krzysztof Kotorowski wyjawił w wywiadzie z serwisem sport.pl, że jeśli nie dostanie propozycji przedłużenia kontraktu z Kolejorzem, zakończy swoją piłkarską karierę.

Przygoda Kotorowskiego rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy trafił na Bułgarską z Błękitnych Stargard Szczeciński. Od tego czasu sięgnął z Lechem po Mistrzostwo oraz Puchar Polski. Kotorowski ma za sobą trudny okres. Po “przepychankach” słownych z aktualnym szkoleniowcem Maciejem Skorżą nie wystąpił on w żadnych meczu od września ubiegłego roku. Kontrakt goalkipera Lecha obowiązuje do końca obecnego sezonu.

– Zanim cokolwiek ogłoszę w sprawie mojej przyszłości, chciałbym spotkać się z trenerem i prezesami. Wtedy wszyscy będziemy mądrzejsi. Jeśli nie dostanę nowego kontraktu, to nie będę już szukał innego klubu. Albo Poznań, albo kończę z grą w piłkę – zapowiedział popularny “Kotor”. Istnieje duża szansa, że jeśli Kotorowski nie dostanie nowego kontraktu, zajmie się on szkoleniem młodzieży, ponieważ posiada już pozwalające na to uprawnienia.

Komentarze