Strona główna Piłka nożna Europejskie puchary Aleksandar Vuković po przegranej Legii Warszawa w IV rundy eliminacji Ligi Europy

Aleksandar Vuković po przegranej Legii Warszawa w IV rundy eliminacji Ligi Europy

0

Szkoleniowiec Legii Warszawa Aleksandar Vuković skomenotwał porażkę swojej drużyny w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy z Rangers Glasgow. Mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla “The Gers”, co oznaczało braku awansu polskiej drużyny do fazy grupowej UEFA Ligi Europy.

– Zrobiliśmy wiele, żeby wygrać ten mecz. Nie mieliśmy wiele sytuacji ale te, które stworzyliśmy, powinniśmy wykorzystać. Myślę, że to jest nasz największy problem, a nie to, że nie obroniliśmy jednego dośrodkowania. To miało prawo nastąpić – powiedział po meczu z Rangers FC trener Aleksandar Vuković.

– Nie możemy powiedzieć, że zabrakło nam wiary. Myślę, że drużyna była bardzo odważna i dobrze nastawiona do tego dwumeczu. Graliśmy z drużyną z wyższego poziomu, niż my sami się znajdujemy. Łatwo jest powiedzieć, że brakło nam odwagi. Mieliśmy bardzo trudnego rywala, który nie pozwolił nam na zbyt wiele. Na pewno nie zrzucałbym tego na brak odwagi. Musimy przyjąć godnie tę porażkę, ponieważ tym razem jest to porażka godna.

– Nie chcę komentować przerwy w meczu. Dla mnie to coś, co widzę co tydzień i nie zaskakuje mnie to specjalnie. Nie zamierzam krytykować zachowania naszych kibiców. Być może dla was jest to zaskoczenie, ale właśnie tak kibicuje się w Polsce.

Komentarze