wtorek, 28 czerwca, 2022

Amerykanie wyłożyli pieniądze, Kądzior odmówił. Polak nie chciał gry w MLS!

27-letni Damian Kądzior, na co dzień występujący w Dinamo Zagrzeb otrzymał ofertę przenosin za ocean, zarówno klub jak i zawodnik stanowczo jednak odmówili.

Najwyraźniej dla Polaka występującego w chorwackim zespole Amerykański Sen to nic wielkiego. Jak informuje jeden z tamtejszych portali sportowych, obie strony nie rozpoczęły nawet poważniejszej rozmowy na temat transferu:

„Damian Kądzior odrzucił intratną propozycję gry w amerykańskiej Major League Soccer. Działacze Dinamo Zagrzeb z ofertą za polskiego piłkarza uczynili dokładnie tak samo. Klub nie chciał negocjować sprzedaży jednego ze swoich najlepszych zawodników” – informuje serwis sportske.jutarnji.hr.

Nie wiadomo jak dokładnie wyglądała oferta, ani jaki klub ją przedstawił. Według nieoficjalnych informacji Amerykanie oferowali 8 milionów euro za Polaka oraz gwiazdę drużyny – Mislava Orsicia, z czego aż 6 milionów miało być przeznaczonych na opłacenie tego drugiego. Inne media podają, że chodziło o dwa różne zespoły MLS.

Kądzior i Orsić to dwaj najskuteczniejsi gracze Dinama Zagrzeb. Nasz rodak w 14 spotkaniach w lidze zdobył 5 bramek, drugie tyle ma właśnie Chorwat. http://credit-n.ru/offers-zaim/fastmoney-srochnyi-zaim-na-kartu.html

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Udostępnij

Najnowsze

SOCIAL MEDIA