Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Angielski gigant zainteresowany piłkarzem Ruchu!

Angielski gigant zainteresowany piłkarzem Ruchu!

0
Foto: mcfc.co.uk

W polskich mediach pojawiła się bardzo ciekawa wiadomość, mówiąca o zainteresowaniu Manchesteru City piłkarzem Ruchu. Jakim? Można się tylko domyślać…

Według informacji zdobytych przez portal katowickisport.pl, przedstawiciel angielskiego giganta gościł ostatnio w Chorzowie, aby negocjować transfer zawodnika. Klub potwierdził te informacje, ale nie podał konkretnego nazwiska piłkarza, którym interesują się Anglicy. Dziennikarze spekulują, że może chodzić o młodego zawodnika, który niedawno został zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy. Kamil Grabara to 16-letni bramkarz, który uchodzi za jeden z największych talentów w swojej kategorii wiekowej. Są to jednak tylko spekulacje, ludzie z Manchesteru równie dobrze mogą interesować się Mariuszem Stępińskim, który obecny sezon ma bardzo udany, dodatkowo został powołany do kadry, co zawsze pozytywnie wpływa na reputację piłkarza.

Podopieczni Waldemara Fornalika w trwającej kampanii spisują się bardzo dobrze. 5. miejsce na półmetku rozgrywek zwiastuje spokojną, ale pracowitą zimę przy Cichej. Kto wie, czy Ruch do kolejnej części rozgrywek nie będzie przygotowywał się już bez któregoś z wcześniej wspomnianych piłkarzy. Klub z Manchesteru znany jest z niekończących się funduszy i jeśli wysłannicy “Obywateli” rzeczywiście zarzucili sidła na Polaka, to wielce prawdopodobne jest, że do transakcji dojdzie.

Komentarze