Ariel Borysiuk zdobył mistrzostwo Mołdawii wraz z Sheriffem Tiraspol

Aktualizacja: 17 sty 2023, 08:53
19 paź 2019, 19:38

W spotkaniu 25.kolejki ligi mołdawskiej Sheriff Tiraspol zremisował 1:1 i Milsami Orhei i zapewnił sobie mistrzostwo tamtejszej ligi na trzy kolejki przed zakończeniem. Zawodnikiem Sheriffa jest Ariel Borysiuk.

Spotkanie lepiej rozpoczęli zawodnicy Millsami, którzy wyszli na prowadzenie w 37.minucie po bramce Constantina Bogdana. Goście wyrównali po bramce Liridona Laftifiego. 12-krotny reprezentant Polski, który rozegrał 76.minut do zespołu z Mołdawii trafił z Lechii Gdańsk. Dla wychowanka Legii Warszawa będzie to drugie mistrzostwo po tym jak świętował zdobycie mistrzostwa Polski w sezonie 2015/2016 w barwach Legii Warszawa. Z klubem ze stolicy zdobywał również Superpuchar Polski oraz pięciokrotnie Puchar Polski.

Milsami Orhei – Sheriff Tiraspol 1:1 (1:0)