Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Arkadiusz Malarz wraca do pierwszego zespołu Legii Warszawa!

Arkadiusz Malarz wraca do pierwszego zespołu Legii Warszawa!

0

Były, pierwszy bramkarz stołecznego klubu wraca między słupki. Jak podaje serwis legionisci.com, Arkadiusz Malarz wznowił treningi z pierwszym zespołem. Sztab szkoleniowy ściągnął 38-letniego bramkarza z drużyny rezerw, do której został odsunięty w styczniu tego roku.

Decyzja o powrocie Arkadiusza Malarza do pierwszego zespołu najprawdopodobniej podyktowana jest kontuzją Radosława Majeckiego. Młody goalkeeper Legii doznał kontuzji podczas pucharowego meczu z Rakowem Częstochowa. Uraz żeber młodego bramkarza wykluczył go z ostatniego meczu ze Śląskiem Wrocław a także ze zgrupowania kadry U-20. Nie wiadomo ile potrwa powrót do pełnej sprawności, bramkarza stołecznego klubu. Ponadto z reprezentacją Polski do lat 19, we Francji przebywa Cezary Miszta, drugi z młodych bramkarzy Legii. Oprócz Malarza Sa Pinto ma więc do dyspozycji tylko Radosława Cierzniaka oraz juniora Jakuba Ojrzyńskiego.

Przyszłość Malarza w Legii jest jednak dalej niepewna. Nie wiadomo czy po powrocie Majeckiego oraz Miszty, Malarz ponownie nie wróci do zespołu rezerw. Dla trenera warszawskiej Legii, może się to okazać tylko “wyjście awaryjne”. Numerem jeden w bramce dalej pozostaje Radosław Cierzniak.

 

Komentarze