Arkadiusz Milik zaoferowany gigantom. Polak opuści Marsylię?

Arkadiusz Milik ponownie znalazł się w kotle pełnym pogłosek transferowych. Według doniesień francuskich mediów Polak może jeszcze tego lata opuścić Olympique Marsylię. “Les Phoceens” zaoferowali napastnika trzem klubom: Evertonowi, Juventusowi Turyn i Manchesterowi United.

Skomplikowana sytuacja polskiego napastnika

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Status polskiego snajpera na Stade Velodrome stała się dość skomplikowana. Sytuacja nie do pozazdroszczenia. W ataku drużyny zrobi się spory tłok, gdy do klubu dołączyli Luisa Suarez z Granady i Alexis Sanchez z Interu Mediolan. Dlatego też klub coraz poważniej przymierza się do oddania któregoś ze swoich obecnych napastników. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że marsylczycy sprzedadzą Arkadiusza Milika.

Już od ponad tygodnia głośno mówi się o dużym zainteresowaniu 28-latkiem ze strony Juventusu Turyn. Zresztą, temat Polaka w “Starej Damie” zaistniał już bardzo dawno. Jednak obecnie transfer piłkarza do włoskiego klubu ma być bliższy niż kiedykolwiek wcześniej. Tym bardziej, że OM postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom.

Arkadiusz Milik opuści Olympique Marsylię?

Jak informuje Karim Bennani współpracujący z Amazonem i “L’Equipe”, Arkadiusza Milika zaoferowano trzem klubom: Evertonowi, Manchesterowi United i wspomnianemu już Juventusowi Turyn. Turyńczycy monitorują rynek transferowy w poszukiwaniu napastnika od czasu fiaska negocjacyjnego z Atletico Madryt w sprawie wykupienia Alvaro Moraty.

Dla “Bianconerich” priorytet stanowi ściągnięcie Memphisa Depaya z FC Barcelony. Polak jest jednak brany pod uwagę jako alternatywa w razie niepowodzenia tej operacji. Wymienione angielskie kluby są otwarte na ewentualne rozmowy, czekając na odpowiedni moment.

Tegoroczne letnie okno transferowe zamknie się 1 września.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Arkadiusz Milik łączony z Juventusem. Najlepszy czas na transfer?

 

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA