Strona główna Piłka nożna Arkadiusz Piech znalazł nowy klub! Rozpoczął treningi

Arkadiusz Piech znalazł nowy klub! Rozpoczął treningi

0
fot. Maciej Figielek

34-letni napastnik nie kończy jeszcze piłkarskiej kariery. Po zakończeniu przygody w Śląsku Wrocław, doświadczony napastnik znalazł nowy klub w Fortuna I Lidze. 

Były zawodnik m.in. Legii Warszawa, cypryjskiego Apollonu Limasol czy Ruchu Chorzów od lipca pozostaje bez klubu, po tym jak nie przedłużył swojej umowy ze Śląskiem Wrocław. Latem łączony był m.in. z Wisłą Kraków oraz II-ligowym Widzewem Łódź, ale z żadnym z wymienionych klubów nie podpisał kontraktu. Pomocną dłoń do zawodnika wyciągnęła Odra Opole, która liczy, że ten pomoże jej w walce o utrzymanie na zapleczu PKO Ekstraklasy.

Arkadiusz Piech na koncie ma aż 191 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył w sumie 56 bramek oraz zanotował 26 asyst. Swoim doświadczeniem mógłby pomóc outsiderowi zaplecza PKO Ekstraklasy w walce o ligowy byt, pod warunkiem, że w miarę szybko wróciłby do optymalnej dyspozycji. Zanim jednak dostanie szanse na murawie w meczach o punkty, 4-krotny reprezentant Polski musi przekonać do siebie podczas treningów trenera Odry, Piotra Plewnię.

Komentarze