Bardzo dobre występy polskich kajakarzy w Baku

14 cze 2015, 12:47

W dniu dzisiejszym bardzo dobre występy zaliczyli nasi kajakarze ,którzy awansowali na poszczególnych dystansach do finałów swoich biegów na Igrzyskach Europejskich ,które odbywają się w Baku.

• Tomasz Kaczor zajął drugie miejsce w swoim biegu eliminacyjnym i awansował do finału konkurencji C1 1000 m.
  • Martin Brzeziński zajął czwarte miejsce w swoim biegu eliminacyjnym i awansował do półfinału konkurencji K1 1000 m.
  • POLSKA osada K4 kobiet zajęła trzecie miejsce w swoim biegu eliminacyjnym i awansowała do finału.
  • Mateusz Kamiński i Michał Kudla wygrali swój bieg eliminacyjny w konkurencji C2 na 1000 m i awansowali do finału.
  • Ewelina Wojnarowska wygrała swój bieg eliminacyjny i awansowała do finału w konkurencji K1 na 500 m.
  • POLSKA osada K4 mężczyzn wygrała swój bieg eliminacyjny i awansowała do finału wyścigu na 1000 m.
  • Karolina Naja i Beata Mikołajczyk zajęły drugie miejsce w swoim biegu eliminacyjnym i awansowały do finału konkurencji K2 na 500 m.