Strona główna Piłka nożna Bartosz Białkowski pozostanie na zapleczu Premier League. Bramkarz znalazł nowego pracodawcę

Bartosz Białkowski pozostanie na zapleczu Premier League. Bramkarz znalazł nowego pracodawcę

0
Foto: footballleagueworld.co.uk

Bartosz Białkowski występujący dotychczas w barwach Ipswich Town najprawdopodobniej podpisze kontrakt z FC Millwall. 31-latek. Oznacz to, że mimo spadku jego poprzedniej drużyny Polak pozostanie w Championship. 

Jak informują angielskie media Bartosz Białkowski przebywa właśnie na testach medycznych w FC Millwall. Jeśli przebiegną one pozytywnie 31-latek podpisze kontrakt z angielską ekipą.

W poprzednim sezonie były golkiper Górnika Zabrze reprezentował barwy Ipswich Town. Niestety jego drużyna spisała się fatalnie i spadła do trzeciego poziomu rozgrywkowego. Z racji, że Bartosz Białkowski jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem w tej drużynie, a tę czekają teraz oszczędności, postanowiono go sprzedać. Mający jeszcze dwa lata kontraktu 31-latek będzie kosztował FC Millwall około 1,5 miliona funtów.

W zakończonym sezonie nowy pracodawca reprezentanta Polski uplasował się na 21. miejscu w tabeli. Ruch ten dla Białkowskiego wydaje się być rozsądnym gdyż z klubu latem odchodzą jego konkurenci- David Martin przechodzi do West Hamu, zaś Tom King do Newport Country.

Komentarze