Bartosz Salamon nie zagra w Serie A!

9 cze 2015, 22:41

Bartosz Salamon nie zagra w przyszłym sezonie w Serie A! Pescara polskiego defensora teoretycznie wygrała barażowy dwumecz o awans do Serie A remisując spotkanie u siebie 0:0, a na wyjeździe 1:1, jednak zasady premiowania we włoskiej piłce są wyjątkowe…

W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis, z kolei dziś w Bolonii Pescara zremisował 1:1 po bramkach Sansona w 37. minucie dla gospodarzy oraz Pasquato 10 minut po wznowieniu gry dla gości. Jak się okazało bramka Włocha nie dała awansu Pescarze…We Włoskiej piłce o awansie do wyższej ligi w przypadku dwóch remisów w barażu decyduje pozycja po rundzie zasadniczej, a tą lepszą miała Bologna(3.) i wobec tego to ona zagra w Serie A.

Bartosz Salamon rozegrał całe spotkanie na środku obrony i na 7 minut przed końcem spotkania został ukarany żółtą kartką.