Bayern rozbija Koeln. Bramka Lewandowskiego!

27 lut 2015, 22:23

Bayern Monachium w mistrzowskim stylu wygrał na inaugurację 23. kolejki Bundesligi z “polskim” FC Koeln 4:1, a ostatnią bramkę dla Bawarczyków zdobył Robert Lewandowski!

Mecz od samego początku idealnie układał się dla gospodarzy. Najpierw bramka Schweinsteigera z 3. minuty, a chwilę później Ribery’ego ustawiła cały mecz.

Goście tuż przed przerwą zdołali zdobyć kontaktową bramkę za sprawą Ujaha, ale mistrzowie Niemiec po przerwie odpowiedzieli jeszcze dwoma trafieniami, najpierw Robbena, a później Lewandowskiego, które ustaliły wynik spotkania.

W tabeli Bayern z przewagą aż 11 punktów prowadzi, z kolei Koeln jest 13. Warto wspomnieć, że w barwach gości w pełnym wymiarze czasowym zagrali zarówno Olkowski jak i Peszko.