Bayern znowu gromi, Lewy strzela!

Aktualizacja: 18 cze 2015, 21:32
21 lut 2015, 17:59

Bayern pokonał na wyjeździe aż 6:0 Padeborn. Dwie bramki dla Bawarczyków strzelił Robert Lewandowski.

Wskazanie faworyta dla nikogo nie było trudne. Różnice było również widać na boisku.
Pozostałe bramki dla Bayernu strzelali: Arjen Robben(2), Franck Ribery i Mitchell Weiser. Gospodarze od 62 minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Hartherza.

Warto również wspomnieć, że Bayern w dzisiejszym i poprzednim meczu z Hamburgerem w Bundeslidze strzelił razem aż 14 bramek! Bayern zajmuje pierwsze miejsce i ma 55 pkt. jest 15. i ma 23 pkt.

SC Paderborn 07 0-6 FC Bayern München
Robert Lewandowski 24, 37, Arjen Robben 63 (k), 86, Franck Ribéry 72, Mitchell Weiser 78

Freiburg zremisował u siebie z Hoffenheim 1:1. Eugen Polański wszedł na boisko w doliczonym czasie pierwszej połowy.

Bramki strzelali Immanuel Höhn dla gospodarzy i Kevin Volland dla Hoffenheim. W drużynie gospodarzy czerwoną kartkę ujrzał w doliczonym czasie gry Marc Torrejón.

Drużyna Polańskiego jest 7 i ma 30 pkt, zaś 16. Freiburg jest 16. i ma 22 pkt.

SC Freiburg 1-1 TSG 1899 Hoffenheim