Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Będzie transfer last minute. Duże wzmocnienie Jagiellonii!

Będzie transfer last minute. Duże wzmocnienie Jagiellonii!

1

Starania Jagiellonii Białystok o irlandzkiego napastnika Omonii Nikozja, Cilliana Sheridana zakończyły się powodzeniem. Piłkarz jest już w drodze do Polski. Czas naglił, by zdążyć przed zamknięciem okienka transferowego.

Jeszcze miesiąc temu Przegląd Sportowy donosił, że Sheridan na pewno nie trafi do Jagiellonii z powodu zbyt niskiej oferty za tego zawodnika. Podobną informację mogliśmy przeczytać w lokalnym Kurierze Porannym według którego kwota transferu zaproponowana przez Jagiellonię była za niska i klub z Cypru odrzucił ofertę. 200 tysięcy euro okazało się za mało.

Irlandczyk był jednym z priorytetów klubu z Białegostoku tego okienka transferowego.

Oto wypowiedź prezesa klubu, Cezarego Kuleszy, kiedy transfer Sheridana do Jagiellonii nie był jeszcze pewny: – Uruchomiłem już wszystkie swoje kontakty i nie ustajemy w poszukiwaniach napastnika. Jedno nazwisko, które pojawiło się w rozmowach jest bardzo ciekawe. Jeśli uda nam się sfinalizować negocjacje, to może okazać się, że pozyskamy kogoś jeszcze lepszego od Sheridana.

Dziś jednak okazało się, że transfer zostanie dopięty w ostatniej chwili, a sam zawodnik jest już w drodze do Polski by podpisać kontrakt.

1 komentarz