Strona główna Piłka nożna Krystian Bielik przed niepowtarzalną szansą!

Krystian Bielik przed niepowtarzalną szansą!

0

Krystian Bielik do Arsenalu trafił zimą zeszłego roku. Legia na transferze zarobiła około 2 mln euro. Dziś Polak stoi przed szansą awansu do pierwszej drużyny londyńskiego zespołu.

Arsenal Londyn bierze się za swoich młodych zawodników. Klub paru z nich wypożyczy, niektórym da szansę walki o pierwszy zespół. Wiadome jest, że drugą ścieżką podąży Krystian Bielik, o czym informuje Chris Wheatley – dziennikarz portalu goal.com.

Jego zdaniem, Arsene Wenger wiąże z 18-letnim Polakiem spore nadzieje. Francuz znany jest z tego, że nie boi się stawiać na młodych, nieznanych piłkarzy, a takim zawodnikiem jest właśnie Bielik.

Przed nadchodzącym sezonem menadżer Arsenalu da szansę Polakowi pograć w meczach towarzyskich pierwszej drużyny. Gdy w spotkaniach tych pokaże się z dobrej strony, prawdopodobnie zostanie włączony do podstawowej kadry Kanonierów.

Przed Bielikiem naprawdę ogromna szansa, by już w wieku 18 lat stać się członkiem kadry topowego angielskiego zespołu. Pierwszym przedsezonowym sparigiem londyńskiego klubu będzie mecz z RC Lens. Spotkanie z Francuskim zespołem rozegrane zostanie dziś o godzinie 20:00.

Komentarze